Bezpłatna wizyta u diabetologa

Bezpłatna wizyta u diabetologa

Szanowni Państwo,

Już 29 maja 2015 r. od godz. 16.00 zapraszamy Państwa na bezpłatną wizytę u diabetologa, w trakcie której będziecie mogli zasięgnąć porady lekarza specjalisty oraz zbadać poziom hemoglobiny glikowanej. Dzięki wywiadowi oraz badaniu poziomu hemoglobiny glikowanej lekarz będzie mógł postawić diagnozę oraz odpowiednio wcześnie zareagować i zastosować ewentualną terapię.

Poziom HbA1c, czyli hemoglobiny glikowanej odzwierciedla średnie stężenie glukozy we krwi na przestrzeni 3 ostatnich miesięcy dzięki czemu można sprawdzić czy pacjent wymaga dalszego leczenia lub czy leczenie przebiega poprawnie. Jeśli nie lubicie Państwo pobierania krwi, proszę się nie martwić, gdyż badanie wykonywane jest jedynie z kropli krwi pobieranej z palca – dokładnie tak, jak przy badaniu zwykłym glukometrem.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy jeszcze nigdy nie badali ani poziomu hemoglobiny glikowanej ani nigdy nie korzystali z konsultacji u lekarza specjalisty.

Pamiętajcie, że cukrzyca to bardzo poważna choroba, która przez wiele miesięcy a nawet lat może rozwijać się bez jakichkolwiek objawów.

To już kolejna z cyklu darmowych akcji diabetologicznych w naszym centrum.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną wizytę!

Zapisz się już teraz:

Loading...
Rate this post

Poinformuj innych

Inne aktualności