Nowy specjalista w zespole – Swiss Medicus

Nowy specjalista w zespole – Swiss Medicus

Jest nam bardzo miło poinformować, że do naszego zespołu dołączył nowy lekarz ginekolog dr Maksymilian Patrzyk. Pan Maksymilian jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studiował na wydziale Wojskowo-Lekarskim. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu im. WAM w Łodzi. Posiada specjalizację z położnictwa i ginekologii, którą ukończył w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Odbywał również staże w takich klinikach jak: Klinika Położnictwa i Ginekologii, Klinika Perinatologii, Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Leczenia Endometriozy.

Posiada:

-certyfikat ultrasonografii PTGiP

-certyfikat kolposkopii PTKiPSM

-certyfikat USG IOTA.

 

Doktor przeprowadza również zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków HI-FU i Lasera Dana CO2, stosowane m.im. w leczeniu Wysiłkowego Nietrzymania Moczu czy w zabiegu Rewitalizacji Pochwy.

W kręgu zainteresowań dr Patrzyka znajduję się między innymi opieka nad pacjentką ciężarną w tym ciążą podwyższonego ryzyka, diagnostyka i leczenie patologii szyjki macicy, a także leczenie zaburzeń cyklu miesiączkowego oraz antykoncepcja. Podczas wizyt Doktor stara się rzeczowo objaśniać problem oraz możliwości postępowania. Zawsze odpowiada na pytania w zrozumiały sposób.

Zachęcamy do rezerwacji wizyt. Doktor przyjmuje w każdy poniedziałek między 17:00 a 19:30.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt z Rejestracją pod numerem:

609 074 074

42 209 30 50

4/5 - (6 votes)

Poinformuj innych

Inne aktualności