Urolog w Łodzi, leczenie chorób układu moczowego

Urologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się chorobami układu moczowo-płciowego kobiet i mężczyzn. Wśród najczęstszych problemów, z jakimi zgłaszają się pacjenci są zapalenia, zaburzenia funkcji, ograniczona płodność czy nowotwory. Najgroźniejszą dolegliwością wśród mężczyzn jest przerost gruczołu krokowego, czyli prostaty, który może doprowadzić do bardzo groźnego nowotworu, a wtedy pomoc urologa jest niezbędna.

Oczywiście w innych poradniach urologicznych w Łodzi lekarz urolog zajmuje się podobnymi przypadkami, ale u nas odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze z przy uwzględnieniu potrzeb i uwag Pacjentów.

Wysiłkowe nietrzymanie moczu (WNM / NTM)

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to coraz powszechniejszy problem zdrowotny kobiet i to kobiet w różnym wieku. W Łodzi Swiss Medicus jest jednym z nielicznych miejsc, gdzie można wykonać zabieg laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Oczywiście do zabiegu kwalifikuje specjalista urolog lub specjalista ginekolog. Zabiegi wykonywane są przy użyciu lasera frakcyjnego S-CO2 DANA, który posiada wszelkie certyfikaty i potwierdzona wynikami badań skuteczność w leczeniu tego przykrego i niekomfortowego dla kobiet schorzenia.

USG całego układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn

Specjalista urolog w Swiss Medicus w Łodzi skonsultuje z Państwem wszelkie dolegliwości dotyczące nerek, moczowodów czy gruczołu krokowego (prostaty). Dodatkowo w miłej i dyskretnej atmosferze będziecie mogli wykonać USG prostaty (USG gruczołu krokowego), USG nerek, USG jąder, USG najądrzy czy też USG układu moczowego. Więcej na temat USG możecie Państwo przeczytać tutaj.

Urolog Łódź bez kolejek. Dobry urolog w Łodzi, leczenie chorób układu moczowo-płciowego w Centrum Medycznym Swiss Medicus
Urolog w Swiss Medicus Łódź, leczenie chorób układu moczowo-płciowego

 

 

Badania krwi, badania moczu

Dodatkowo w naszym laboratorium bez zbędnego czekania w kolejkach wykonają Państwo badania krwi czy moczu, które zleca lekarz urolog w tym m.in.:

  • analiza moczu
  • posiew moczu
  • badanie poziomu mocznika i kreatyniny w surowicy krwi
  • badania markerów nowotworowych m.in.: PSA, AFP, Beta HCG

W razie potrzeby nasi specjalista urolog może skierować na ewentualne zabiegi chirurgii urologicznej, w tym:

  • operacja stulejki
  • usuwanie guzów jąder i najądrzy
  • operacje wodniaków jądra
  • laparoskopowe operacje żylaków powrozka nasiennego
  • laparoskopowe usuwanie torbieli nerek

Nasz specjalista: dr n. med. Jarosław Bobiński
Zapraszamy: poniedziałki 18.00-20.00, środy 15.30-17.30
Rejestracja: 42 209 30 50, 609 074 074

REJESTRACJA ONLINE

Loading...