Ginekolog i położnik

W Swiss Medicus w Łodzi nasi lekarze ginekolodzy zajmują się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego oraz pomagają przy problemach urologicznych. Nasz specjalista ginekolog w miłych i komfortowych dla Pacjentek warunkach chętnie pomoże w takich kobiecych problemach jak m.in.

 • zaburzenia miesiączkowania – brak miesiączki, rzadkie miesiączki, częste miesiączki, bolesne miesiączki
 • wykona diagnostykę w kierunku mięśniaków macicy, torbieli, polipów czy guzów
 • zdiagnozuje i zaleci leczenie w zakresie endometriozy macicy
 • skutecznie pomoże przy zapaleniach pochwy i sromu czy zapaleniach przydatków
 • wykona diagnostykę i zaleci leczenie przy zespole policystycznych jajników
 • zespołu napięcia przedmiesiączkowego – diagnostyka oraz jego leczenie
 • menopauza – czyli problemy okresu przekwitania – nie tylko w zakresie hormonalnej terapii zastępczej (HTZ), ale także w zakresie zabiegów laserowych przy menopauzie.

Oczywiście nasi specjaliści także zajmują się prowadzeniem ciąży – od jej planowania do rozwiązania. Ciąże zagrożone także wchodzą w zakres naszych działań. Ponadto będziecie Panie mogły wykonać ciążowe badanie USG.

Ginekolog Łódź, dobry ginekolog w Łodzi w Swiss Medicus
Ginekolog w Centrum Medycznym Swiss Medicus Łódź

Oczywiście inni ginekolodzy i położnicy w Łodzi także zajmują się podobnymi przypadkami, ale u nas odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze z przy uwzględnieniu potrzeb Pacjentki. Dlatego w przeciwieństwie do innych poradni ginekologiczno-położniczych w Łodzi w Swiss Medicus skupiamy doświadczonych i szeroko wyszkolonych specjalistów.

Zabiegi z zakresu nowoczesnej ginekologii

W Swiss Medicus, możecie Panie skorzystać, jako nielicznej placówce w Łodzi, z wysoko specjalistycznych procedur z zakresu nowoczesnej ginekologii. Zabiegi te wykonywane są z wykorzystaniem lasera S-CO2 DANA, lasera frakcyjnego wykorzystującego technologię CO2. O zabiegach laserowych, które wykonujemy możecie Państwo przeczytać tutaj, jednak do najczęściej wykonywanych procedur należą:

 • laserowa rewitalizacja pochwy
 • laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
 • labioplastyka czyli korekcja wyglądu warg sromowych mniejszych
 • redukcja i usuwanie blizn po nacięciu krocza czy po cesarskim cięciu

Do naszej oferty wprowadziliśmy także zabiegi z użyciem nici liftingujących – Vaginal Narrower z serii Happy Lift oraz kwasu hialuronowego.

Antykoncepcja

Nasi lekarze w razie potrzeby stosują szeroki wachlarz środków antykoncepcyjnych, w tym: tabletki antykoncepcyjne, plastry antykoncepcyjne Evra, antykoncepcyjne krążki dopochwowe Nuva Ring, wkładki domaciczne – Jaydess, wkładki Mirena czy niehormonalne wkładki wewnątrzmaciczne Gynefix.

Leczenie niepłodności

Zajmujemy się także diagnostyką (w tym także partnera) oraz leczeniem dość powszechnego problemu wśród społeczeństwa, a mianowicie niepłodności.

USG ginekologiczne i położnicze

U nas wykonacie Państwo także badania USG narządu rodnego zarówno sondą USG dopochwową (tzw. endowaginalną) jak i sondą USG przez powłoki brzuszne. Uważamy, że tylko holistyczne, czyli całościowe podejście do leczenia jest jedynym słusznym wyborem i w związku z tym proponujemy i zalecamy naszym pacjentkom także badanie i USG piersi. Wykonujemy także USG płodu 3D oraz USG 4D

Badania hormonalne

Ponadto w Swiss Medicus przygotowaliśmy dla Państwa punkt pobrań krwi, gdzie możecie Państwo wykonać wszystkie zlecone, nie tylko przez lekarzy ginekologów, badania. W Swiss Medicus możecie także wykonać test Harmony – czyli badanie prenatalne pod kątem zaburzeń rozwoju płodu w tym wykluczenia Zespołu Downa.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi nasi lekarze z powodzeniem mogą zdiagnozować a potem wykonać zabieg usunięcia nadżerki metodą elektrokoagulacji. Dla chętnych pacjentek wykonujemy także szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy.

Dodatkowo wykonujemy i kompleksowo zajmujemy się specjalistycznymi zabiegami w tym m.in.:

 • wyłyżeczkowanie jamy macicy
 • usuwanie mięśniaków szyjki macicy
 • leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu
 • zabiegi zmniejszania i plastyki warg sromowych mniejszych
 • operacja plastyczna pochwy

Nasi specjaliści:

Nasz specjalista: lek. med. Wojciech Puto
Zapraszamy: wtorki 16:40-20:00, środy 14:30-16:30, czwartki 14:30-16:30

Nasz specjalista: lek. med. Shiar Agata Kassassir-Ćwiklak
Zapraszamy: poniedziałki 16:00-20:00

Rejestracja: 42 209 30 50, 609 074 074

REJESTRACJA ONLINE

Loading...