MONALISA TOUCH

MONALISA TOUCH™ (laser frakcyjny CO2)

MonaLisa Touch ™ to nowoczesny system laserowy włoskiej firmy DEKA. Dzięki kilku różnym końcówkom jest wielofunkcyjny – wykorzystuje się go w ginekologii estetycznej oraz dermatologii estetycznej. Jest szybki, skuteczny, a zarazem bezpieczny i delikatny, dzięki czemu można go stosować podczas zabiegów na wrażliwych miejscach intymnych. Efektywność urządzenia potwierdzają badania kliniczne, a także ultrasonograficzne i histologiczne, co wyróżnia go na tle pozostałych obecnych na rynku laserów. Trzeba dodać, że jest to jedyny laser, który posiada potwierdzone badania kliniczne.

Zabiegi wykonywane przy użyciu MonaLisa Touch™ cechują się krótkim czasem trwania (pacjentka spędza na fotelu od kilku do kilkunastu minut) oraz minimalną inwazyjnością. Są bezbolesne – w ich trakcie odczuwane jest ciepło w miejscu działania lasera. Ponadto są całkowicie bezpieczne. Proces regeneracji tkanek przebiega o wiele szybciej dzięki zastosowaniu tzw. terapii punktowej (DOT Therapy), polegającej na skupianiu energii lasera na wybranych miejscach ścianek pochwy. W rezultacie wiązka lasera oddziałuje tylko na kilka procent tkanki.

W trakcie procedur ginekologicznych urządzenie jest wprowadzane do pochwy przy pomocy specjalnej końcówki systemu skanującego. Jego technologia zapewnia bezpieczeństwo i bezbolesność zabiegu. Terapia systemem MonaLisa Touch™ wyróżnia się brakiem krwawienia, co jest zasługą oddziaływania termicznego na tkankę i doprowadzenia do jej koagulacji (krzepnięcia).

Leczenie przy użyciu lasera polega na odpowiednim modelowaniu ścianek pochwy i stymulowaniu regeneracji tkanki. W rezultacie zabiegu kolagen zaczyna się intensywnie namnażać, powstają kolejne nowe włókna, co ma odzwierciedlenie w poprawie stanu ścianek pochwy – stają się wyraźnie mocniejsze. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może opuścić gabinet i powrócić do codziennych czynności.

Terapia z wykorzystaniem MonaLisa Touch ™ przynosi spektakularne efekty zarówno w zabiegach ginekologii estetycznej, jak i dermatologii estetycznej. Stosujemy system do zabiegów takich jak:

Laser MonaLisa Touch
Laser frakcyjny MonaLisa Touch

W obrębie ginekologii estetycznej:

W obrębie dermatologii estetycznej:

  • Redukcja rozstępów
  • Redukcja blizn potrądzikowych
  • Usuwanie blizn pourazowych
  • Usuwanie blizn pooperacyjnych

Zabiegi z użyciem systemu MonaLisa Touch™ przeprowadzają wyłącznie lekarze, którzy odbyli odpowiednie specjalistyczne szkolenia i posiadają certyfikaty potwierdzające ich uprawnienia. Leczeniu mogą poddać się wszystkie osoby w dobrym stanie zdrowia. Wiek nie jest ograniczeniem. Do zabiegu kwalifikuje lekarz specjalista.

Pacjentki chcące przystąpić do zabiegów ginekologicznych muszą uzyskać dobry wynik cytologii. Najczęściej decydują się na nie kobiety z problemem nietrzymania moczu, po porodach, z dolegliwościami okresu menopauzalnego, a także panie mające kompleksy z powodu wyglądu swoich okolic intymnych oraz niezadowolone z jakości współżycia seksualnego.

MONALISA TOUCH
4.8 152 głos[ów]