MEDIRATY w Swiss Medicus

MediRaty

Mediraty – czyli zebiegi na raty w Swiss Medicus

Dzięki bardzo prostej procedurze i uproszczonym procedurom sama decyzja zajmuje dosłownie godzinę a tym samym oszczędza Państwa czas, a jedynym wymaganym dokumentem jest potwierdzenie osiąganego dochodu. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji finansowej, umowę podpisujecie Państwo u siebie w domu lub w pracy w obecności kuriera a dokumenty od razu wracają do Ratalnie.com. Kwota za zabieg przelewana jest na konto Centrum Medycznego Swiss Medicus niezwłocznie po otrzymaniu przez Ratalnie.com podpisanych dokumentów, a Państwo możecie umawiać się na zabieg.

Jakie usługi medyczne można rozłożyć na raty w Centrum Medycznym Swiss Medicus?

Wszystkie usługi, których wartość przekracza 500 zł można rozłożyć na raty.

Czy Mediraty są drogie? Ile tak naprawdę to kosztuje?

Nie, Mediraty nie są drogie. Oferta jest tak skonstruowana, żeby była jak najbardziej dostępna dla Klienta. Propozycja STANDARDOWA to nawet TYLKO 1% miesięcznie. W cenie zawarty są: koszt ubezpieczenia, oprocentowanie 0% oraz brak prowizji za udzielenie pożyczki. Taka oferta skierowana jest do Klientów, którzy mają zdolność kredytową oraz dobrą ocenę punktową w bazach bankowych (BIG, BIK, KRD itp.).

NIESTANDARDOWA oferta (oprocentowanie w granicach 13-16% wszystkich kosztów w skali roku) proponowana jest indywidualnie pozostałym Klientom. Oferta jest korzystniejsza niż w przypadku oferty bankowej dla dowolnego kredytu gotówkowego. Konsultanci w Ratalnie.com w ciągu 15 minut od przeprowadzonej weryfikacji składają Klientowi ostateczną, „krojoną na miarę” ofertę. Przedstawiana jest wówczas okres kredytowania, wysokość rat a wszystkie informacje wysyłane są na wskazany adres email.

Jaki jest maksymalny okres kredytowania?

MEDIRATY można rozłożyć na 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy.

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki?

W Ratalnie.com pożyczki udzielane są na kwotę od 500 zł do 50.000 zł

Jakich dokumentów wymaga Ratalnie.com?

Ratalnie.com w zależności od formy zatrudnienia akceptuje następujące dokumenty potwierdzające dochody:

  • Umowa o pracę na czas określony i nieokreślony – jedynie historia z konta osobistego za ostanie 3 miesiące z uwidocznionymi stałymi wpływami wynagrodzenia lub zaświadczenie o zarobkach wystawione przez pracodawcę.
  • Działalność gospodarcza – PIT za ostatni rozliczony rok, historia obrotów na koncie firmowym za ostatnie 6 miesięcy i osobistym za ostatnie 3 miesiące;
  • Umowa zlecenie i umowa o dzieło – jeśli jest zachowana ciągłość z tym samym zleceniodawcą, to zaświadczenie o zarobkach, jeśli nie, to umowy za okres 6 miesięcy wstecz i historię konta osobistego gdzie wpływa wynagrodzenie za ostatnie 3 miesiące.
  • Renta lub emerytura – kopia potwierdzenia przyznania świadczenia i potwierdzenie wpływu na konto za ostatni miesiąc lub odcinka otrzymania świadczenia za ostatni miesiąc.

Czy ktoś rodziny lub znajomy może zaciągnąć pożyczkę?

Tak, Ratalnie.com dopuszcza sytuacje gdy Pożyczkobiorca nie jest Pacjentem. Pożyczkobiorca nie musi być spokrewniony z Pacjentem. Akceptowane jest również łączenie dochodów w gospodarstwie domowym (jeśli Pożyczkobiorcy brakuje zdolności kredytowej). Osoby posiadające polskie obywatelstwo, ale na stałe mieszkające i zarabiające za granicą mogą występować o pożyczkę.

Jak szybko gotówka jest wypłacana?

Po zaakceptowaniu warunków, umowa generowana jest w systemie i wysyłana jest tego samego lub następnego dnia roboczego na wskazany przez Klienta adres za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier przekazuje Klientowi dwa egzemplarze umowy oraz weryfikuje dane z dowodem osobistym. Klient podpisuje oba egzemplarze umowy w wyznaczonych miejscach i oddaje jeden kurierowi wraz z oryginałem podpisanego zaświadczenia o zarobkach (lub innego dokumentu dochodowego). Kolejnego dnia roboczego kurier dostarcza dokumenty do centrali Ratalnie.com, gdzie są weryfikowane. Po pozytywnej akceptacji środki są przelewane na konto kliniki. Do Klienta zostaje wysłany harmonogram spłaty rat. Klinika dostaje informację o uruchomionych na jej konto środkach przeznaczonych na leczenie.

W jaki sposób nawiązać kontakt z MediRaty?

Aby skorzystać z rat należy skontaktować się z konsultantem pod numerem tel. 22 266 83 70

Finansowanie odbywa się w 3 prostych krokach:

  • dopasowanie parametrów finansowania, prosta weryfikacja telefoniczna,
  • podpisanie umowy i płatność „z góry”, bezpośrednio na rachunek firmy medycznej,
  • Pacjent otrzymuje informację o możliwości korzystania z wykupionych usług medycznych